Turquaz Gelisim
Kişisel gelişimde 20 yıldır öğrenci olan Nur Arboy Coşkun, yurtiçi ve yurtdışında aldığı, uluslararası uygulayıcısı olduğu teknikleri, son 5 yıldır danışman ve eğitmen olarak İngitere, Türkiye ve dünyanın her yerinden danışanlarıyla yüz yüze ya da online seanslar ve seminerlerle paylaşmaktadır.

Travmaların Şifası
Farkındalıkla Yaşam
Performans Koçluğu
Finansal Başarı
Fiziksel Rahatsızlıkların Şifası
Kariyer Koçluğu
Motivasyon Koçluğu

Konularında bireysel seanslar ve kurumsal çalışmalar sunmaktadır.

İngitere ve Türkiye’de bir çok sosyal projede yer alan Nur Arboy Coşkun, taciz ve tecavüz mağdurlarını travmalarından özgürleştirme üzerine proje çalışmaları yapmaktadır.

Nur Arboy

Böylece

Bende olumlu yönde çok büyük değişim yaratan yirmi beş kadar tekniği:

Seanslarda;

Bireyleri fiziksel ve duygusal blokajlarından arındırmak.

EĞİTİMLERDE;

Kendinize ve sevdiklerinize bu teknikleri uygulayabilecek seviyeye gelmenize rehberlik etmek.

Kurumlarda;

‘Daha mutlu birey, daha verimli çalışan’ ilkesi ile paylaşıyorum.

BİZ EN İYİSİYİZ!

İşte Takımımız

img-member

Sevgi Güleran

/ Terapist

Sevgi

img-member

Dr.Gezo İssİ Bozkurt

/ Çocuk Doktoru

Dr.Gezo

img-member

Nuri Gültekin

/ Terapist

Nuri

img-member

Selin Temizel

/ Psikolog

Selin

Dünyanın neresinde yaşadığınızın hiç önemi yok,

Yüz yüze veya online olarak huzuru, mutluluğu, şifayı sizlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyorum.

Yıllardır süregelen eğitimlerime ve araştırmalarıma devam ediyorum.

Sorularımın cevaplarını aldıkça olaylara ve kişilere bakış açımın değiştiğini, fiziksel rahatsızlıklarımdan özgürleştiğimi, iç dünyamda çok daha huzurlu ve mutlu olduğumu farkettim.

Nur Arboy

Director

Ben Sevgi Güleran ; şifa terapileri ile yollarımız kendimi bulma- dünya da varolma amacıma erişmek; geçmiş hayatımdan, ailemden veya kolektif bilinçten yüklediğim bilinçaltımda derinden varolan yeminler, blokajlar ve sözlerin bu hayatımdaki yaşam kaliteme verdiği zararı farketmem ile başladı.
Şu an temel şifa eğitimimi tamamlayan ; Başmeleklerle ve Kundalini reiki enerjisi ile uyumlanan biri
olarak sadece bir tekniğe bağlı kalmayarak kişinin sorununa göre farklı teknikleri bir araya getirerek
çalışmalar yapmaktayım.

Sevgi Güleran

Terapist

1986 Konya doğumluyum, Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Opera mezunuyum. Kişisel gelişim ile 15 yıl önce ilgilenmeye başladım. Her daim gerçek sevgi ve mutluluk arayışı içindeydim.
Çok yoğun anksiyete ve panik atak geçirdiğim, ilaçsız atlatmaya çalıştığım zor bir donemimde hocalarım Nur Arboy Coşkun ve Gamze Şenfer ile tanıştım. Önce seanslarla baslayan şifa yolculuguma eğitimlerle devam ettim. Turkuaz Gelişim’de aldığım eğitimler ve kendi çalışmalarımla bugün, sevgi ve şifa yolunda sizlere rehberlik ediyorum.

Nuri Gültekin

Terapist

Uzm. DR. Gezo ISSI BOZKURT ,
2011 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. 1,5 yıl boyunca 112 Komuta Kontrol Merkezinde görev yaptı. 2016 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesinde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ihtisasını tamamladı. Çocuk Sağlığı Hastalıkları uzmanlık eğitimi boyunca beslenmenin metabolizma üzerine olan etkileri üzerine ilgisi vardı ve bu amaçla beslenme ve mikrobiata üzerine çeşitli eğitimlere katıldı. 2018 yılında Oxford Kolejinde Beslenme Eğitimi almaya başladı. 2018 yılında Çocuk gelişimi Denver uygulama eğitimi aldı ve Çocuk yoga eğitmeni oldu. 2019 yılında beslenme eğitimini tamamlamak için ve anne bebek sağlığının bütünsel olduğunu düşünerek kurduğu BABY HEALTHY şirketi kapsamında (gebelik öncesi,antenatal-postnatal ) anne ve bebek /çocuk sağlığı & çocuk yoga eğitimlerini vermek için Londra'ya yerleşti.

Dr Gezo Issi Bozkurt

Çocuk Doktoru

2011 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimimi tamamladım. Psikoloji eğitimime başladığım 2007 yılından itibaren Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri, Rehberlik ve Araştırma Merkezleri, Anaokulları, Hacettepe Üniversitesi gibi Türkiye’nin önemli psikiyatri servislerinde klinik stajlarımı yaparak yetişkinler, çocuklar ve aileleriyle çalışma fırsatı buldum.
2014 yılında Ege Üniversitesi Klinik Psikoloji Anabilim Dalı’nda “Üniversite Öğrencilerinde Sosyal Kaygıyı Yordayan Ailesel ve Bilişsel Faktörler” isimli yüksek lisans tezimi tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog ünvanı aldım.
2014 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Klinik Psikoloji Anabilim Dalı’nda doktora eğitimime başladım.İngiltere’de etik çerçevede çalışmak adına BPS (İngiliz Psikoloji Topluluğu) üyeliğim bulunmaktadır.
Londra'da çocuk, ergen ve yetişkinlere Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi ve Psikodinamik Terapi yaklaşımlarını da içeren eklektik bir model ile yüz yüze ve online psikoterapi hizmeti vermekteyim.

Dr Selin Temizel

Psikolog